Siemens Power Supply sitop psu8200, single-phase 24 V DC/40 A - 6AG13378SB007AY0
Artikelnummer: 23602799 | Fabrikantnummer: 6AG13378SB007AY0 | EAN: 4047618091804
Omschrijving
Power supply SITOP PSU8200, single-phase 24 V DC/40 A
Het productnummer van de fabrikant is 6AG13378SB007AY0. Het EAN nummer is 4047618091804. Het interne artikelnummer is 23602799.
Aanvullende informatie
SIPLUS PS PSU8200 40A based on 6EP3337-8SB00-0AY0 with conformal coating, -40…+70 °C, stabilized power supply input: 120/230 V AC output: 24 V DC/40 A The SIPLUS extreme version protects the automation components against harsh environmental conditions, suc
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 145 mm |
| Inbouwbreedte | 150 mm |
| Hoogte | 145 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Diepte | 150 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| Vermogensafgifte | 960 W |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Inbouwhoogte | 225 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Power Supply sitop psu8200, single-phase 24 V DC/40 A
Artikelnummer: 23602799
Fabrikantnummer: 6AG13378SB007AY0