Siemens Power Transformer, phases:3, pn(kva):56, upri(v):480+/-5%, usec(v):400 - 4BU53435EA202CA0
Artikelnummer: 26634238 | Fabrikantnummer: 4BU53435EA202CA0 | EAN: 4019169896993
Omschrijving
POWER TRANSFORMER, PHASES:3, PN(KVA):56, UPRI(V):480+/-5%, USEC(V):400
Het productnummer van de fabrikant is 4BU53435EA202CA0. Het EAN nummer is 4019169896993. Het interne artikelnummer is 26634238.
Aanvullende informatie
POWER TRANSFORMER; PHASES:3; PN(KVA):56; UPRI(V):480+/-5%; USEC(V):400; ISEC(A):80,8; UK(%):3,08; F(HZ):50...60; VECTOR GR./SHIELD WNG.:YYN0 /0; TA/ISOKL:40 /H; IP00; TYPE OF TERMINALS:SCREW CONNECTION; INSTALLATION:SCREW; VDE 0532 >UL/CSA-RECOGNIZED<
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
3-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 420 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Diepte | 193 mm |
| Hoogte | 512 mm |
| Type schakeling | Overig |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| Secundaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Meetvermogen | 56000 VA |
| Primaire spanning 1 | 504 - 504 V |
| Primaire spanning 2 | 480 - 480 V |
| Primaire spanning 3 | 456 - 456 V |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Power Transformer, phases:3, pn(kva):56, upri(v):480+/-5%, usec(v):400
Artikelnummer: 26634238
Fabrikantnummer: 4BU53435EA202CA0