Siemens Processing unit for io-link - 3RB24834AC1
Artikelnummer: 20462116 | Fabrikantnummer: 3RB24834AC1 | EAN: 4011209863057
Het productnummer van de fabrikant is 3RB24834AC1. Het EAN nummer is 4011209863057. Het interne artikelnummer is 20462116.
| Klasse |
Overbelastingsrelais elektronisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Diepte | 95 mm |
| Hoogte | 113 mm |
| Aanloopklasse | Overig |
| Montagewijze | Separate opstelling |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Instelbaar stroombereik | 0.3 - 630 A |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie drukknop | Ja |
| Reset-functie ingang | Ja |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens JOYSTCK 3SU10507BC880AA0
Artikelnummer: 21217211
Fabrikantnummer: 3SU10507BC880AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507BD880AA0
Artikelnummer: 21219746
Fabrikantnummer: 3SU10507BD880AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507AD880AA0
Artikelnummer: 21218184
Fabrikantnummer: 3SU10507AD880AA0
Siemens Keuzeschakelaar O-I-ii-iii wit ip69k
Artikelnummer: 21193139
Fabrikantnummer: 3SU10502AS600AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507BF880AA0
Artikelnummer: 21217393
Fabrikantnummer: 3SU10507BF880AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507AC880AA0
Artikelnummer: 21219145
Fabrikantnummer: 3SU10507AC880AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507AF880AA0
Artikelnummer: 21219842
Fabrikantnummer: 3SU10507AF880AA0
Siemens 3SU1050-7AA88-0AA0
Artikelnummer: 22604300
Fabrikantnummer: 3SU10507AA880AA0
Siemens 3SU1050-7AB88-0AA0
Artikelnummer: 22604301
Fabrikantnummer: 3SU10507AB880AA0
Siemens 3SU1050-7AE88-0AA0
Artikelnummer: 22604302
Fabrikantnummer: 3SU10507AE880AA0