Siemens DRUKKNOP 3SU11500AB603FA0 - 3SU11500AB603FA0
Artikelnummer: 21189932 | Fabrikantnummer: 3SU11500AB603FA0 | EAN: 4011209958272
Het productnummer van de fabrikant is 3SU11500AB603FA0. Het EAN nummer is 4011209958272. Het interne artikelnummer is 21189932.
| Klasse |
Drukknop
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Kleur knop | Wit |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Breedte opening | 29.5 mm |
| Kleur frontrand | Overig |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Hoogte opening | 11 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Type knop | Paddenstoel |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens Montagehouder metaal geschikt voor alle uitvoeringen
Artikelnummer: 20391817
Fabrikantnummer: 3SU15500AA100AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368692
Fabrikantnummer: 3SU19000AC810AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368629
Fabrikantnummer: 3SU19000AC160AA0
Siemens DRUKKNOP 3SU11530AB603FA0
Artikelnummer: 21190455
Fabrikantnummer: 3SU11530AB603FA0
Siemens HULPCNTB 3SU14001AA103FA0
Artikelnummer: 21186415
Fabrikantnummer: 3SU14001AA103FA0
Siemens Pushbutton white
Artikelnummer: 21193458
Fabrikantnummer: 3SU11000AB603FA0
Siemens 3SU1150-0AB60-1FA0
Artikelnummer: 21304707
Fabrikantnummer: 3SU11500AB601FA0
Siemens Protective cap
Artikelnummer: 22350810
Fabrikantnummer: 3SU19000DB700AA0