Siemens Vorstbeveiligings - BPZ:QAF81.6M
Artikelnummer: 22401783 | Fabrikantnummer: BPZ:QAF81.6M | EAN: 7612914049230
Omschrijving
Siemens vorsttemperatuuropnemer, meetbereik 5 - 15°C
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:QAF81.6M. Het EAN nummer is 7612914049230. Het interne artikelnummer is 22401783.
Aanvullende informatie
Vorstbeveiligingsthermostaat, 2-punts, capillair 6000 mm, -5…15 °C, vergrendelend met handreset
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Vorsttemperatuuropnemer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP SYMARO
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Breedte | 106 mm |
| Met contact | Ja |
| Explosieveilig | Nee |
| Hoogte | 113 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Max. spanning contacten | 250 V |
| Lengte capillair | 6 m |
| Contactvergrendeling | Ja |
| Meetbereik | -5 - 15 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product