Siemens MAGNSCHK 3RT20353XB440LA2 - 3RT20353XB440LA2
Artikelnummer: 21332561 | Fabrikantnummer: 3RT20353XB440LA2 | EAN: 4011209942394
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning DC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 22.065kW, 2 hulpcontacten als maakcon, 2 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij DC 24V,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20353XB440LA2. Het EAN nummer is 4011209942394. Het interne artikelnummer is 21332561.
Aanvullende informatie
traction contactor, AC-3e/AC-3, 41 A, 18.5 kW / 400 V, 3-pole, 24 V DC, 0.7-1.25* Uc, solid-state operating mechanism, with integrated varistor, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, main circuit: screw terminal, control and auxiliary circuit: spring-loaded ter
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 178 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 114 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 18.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 60 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 35 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 41 A |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 18.5 kW |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 30 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHK 3RT20353XB440LA2
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product