Siemens MAGNSCHK 3RT20172KF421LA0 - 3RT20172KF421LA0
Artikelnummer: 21298598 | Fabrikantnummer: 3RT20172KF421LA0 | EAN: 4011209892217
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20172KF421LA0. Het EAN nummer is 4011209892217. Het interne artikelnummer is 21298598.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 12 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 22 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 8.5 A |
| Diepte | 121 mm |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 4 kW |
| Nom. vermogen NEMA | 5.516 kW |
| Nom. stuurspanning bij DC | 110 - 110 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens HULPCNTBL 3RH2911-2DA11
Artikelnummer: 21072758
Fabrikantnummer: 3RH29112DA11