Siemens RCM analog type A - 5SV80006KK
Artikelnummer: 20545493 | Fabrikantnummer: 5SV80006KK | EAN: 4001869397610
Het productnummer van de fabrikant is 5SV80006KK. Het EAN nummer is 4001869397610. Het interne artikelnummer is 20545493.
| Klasse |
Verschilstroom-relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Breedte | 36 mm |
| Hoogte | 85 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Diepte | 68 mm |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0.02 s |
| Foutenregistratie mogelijk | Ja |
| Indicatie verschilstroom | Nee |
| Functie | Voor wisselstroomnet |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 5 s |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Spanningsmeetbereik | 184 - 276 V |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 2 | 5 - 30 mA |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Shunt release DC24-48V
Artikelnummer: 20433624
Fabrikantnummer: 5ST3031
Siemens Fault signal contact 2oe
Artikelnummer: 20433645
Fabrikantnummer: 5ST3022
Siemens Storingscontact 1no/1NC
Artikelnummer: 10368367
Fabrikantnummer: 5ST3020
Siemens Fault signal contact 2S
Artikelnummer: 20433670
Fabrikantnummer: 5ST3021
Siemens Current relay DC110V+6KL.
Artikelnummer: 20456830
Fabrikantnummer: 5ST3041
Siemens Current relay DC24V+6KL.
Artikelnummer: 20456852
Fabrikantnummer: 5ST3042
Siemens Current relay ac230v+2kl.
Artikelnummer: 20456876
Fabrikantnummer: 5ST3043
Siemens Current relay DC24V+2KL.
Artikelnummer: 20456890
Fabrikantnummer: 5ST3045