Siemens RDG405KN ruimte thermostaat vav temp/luchtkwaliteit - S55770-T348
Artikelnummer: 22401900 | Fabrikantnummer: S55770-T348 | EAN: 7612914097521
Omschrijving
Siemens regelaar met vaste applicatie
Het productnummer van de fabrikant is S55770-T348. Het EAN nummer is 7612914097521. Het interne artikelnummer is 22401900.
Aanvullende informatie
Ruimtethermostaat voor temperatuur en luchtkwaliteitregeling met KNX communicatie, AC 24 V, VAV verwarming- en koelsystemen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
Ruimte Regelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 93 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Montagewijze | Wandgoot |
| Kleur | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Met ontvanger | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Met display | Ja |
| Hoogte | 128 mm |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Type voeding | 24 V AC |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | V |
| Differentiewaarde | 0.5 - 6 K |
| Diepte | 30.8 mm |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Meetbereik | 0 - 49 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens RDG405KN ruimte thermostaat vav temp/luchtkwaliteit
Artikelnummer: 22401900
Fabrikantnummer: S55770-T348