Siemens RDL131RF.ST klokthermostaat - S55770-T525
Artikelnummer: 26636718 | Fabrikantnummer: S55770-T525 | EAN: 4047625032296
Omschrijving
RDL131RF.ST Klokthermostaat
Het productnummer van de fabrikant is S55770-T525. Het EAN nummer is 4047625032296. Het interne artikelnummer is 26636718.
Aanvullende informatie
Klokthermostaat, Opentherm, 2xAA batterij, 1x ingang, draadloos met ontvanger
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 88 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Explosieveilig | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Opnemer extern | Ja |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Met display | Ja |
| Aansluiting | Draadloos |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Met ontvanger | Ja |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Type voeding | Batterij |
| Type opnemer | Overig |
| Diepte | 20.5 mm |
| Bediening | Touchscreen |
| Meetbereik | 5 - 40 °C |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Geschikt voor koeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Model | Opentherm |
| Hoogte | 120.8 mm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product