Siemens Redundancy Module sitop pse202u, 24 VDC/40 A - 6AG19613BA214AX0
Artikelnummer: 22351234 | Fabrikantnummer: 6AG19613BA214AX0 | EAN: 4042948561621
Omschrijving
Redundancy module SITOP PSE202U, 24 VDC/40 A
Het productnummer van de fabrikant is 6AG19613BA214AX0. Het EAN nummer is 4042948561621. Het interne artikelnummer is 22351234.
Aanvullende informatie
SIPLUS PS E202U redundancy module based on 6EP1961-3BA21 with conformal coating, 0…+60 °C, input/output: 24 V DC/40 A suitable for decoupling two SITOP power supplies with max. 20 A output current each The SIPLUS extreme version protects the automation com
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 70 mm |
| Inbouwbreedte | 70 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Inbouwhoogte | 225 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Redundancy Module sitop pse202u, 24 VDC/40 A
Artikelnummer: 22351234
Fabrikantnummer: 6AG19613BA214AX0