Siemens RELAIS 3TK2810-1KA41-0AA0 - 3TK28101KA410AA0
Artikelnummer: 21332915 | Fabrikantnummer: 3TK28101KA410AA0 | EAN: 4011209896123
Het productnummer van de fabrikant is 3TK28101KA410AA0. Het EAN nummer is 4011209896123. Het interne artikelnummer is 21332915.
| Klasse |
Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Geschikt voor controle van ventielen | Nee |
| Geschikt voor controle van tactiele sensors | Nee |
| Met mutingfunctie | Nee |
| Geschikt voor controle van noodstopcircuits | Nee |
| Geschikt voor controle van magneetschakelaars | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met goedkeuring volgens UL | Ja |
| Met goedkeuring volgens BG BIA | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | 3 |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Met startingang | Ja |
| Geschikt voor controle van positieschakelaars | Ja |
| Geschikt voor controle van naderingsschakelaars | Ja |
| Met terugkoppelkring | Ja |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, halfgeleiders | 1 |
| Uitlezing ingangen | Tweekanaals |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, halfgeleiders | 1 |
| Hoogte | 105.9 mm |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, met contact | 0 |
| Diepte | 124.3 mm |
| Geschikt voor controle van opto-elektronische controle-inrichtingen | Nee |
| Model | Overig |
| Met TUV goedkeuring | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |