Siemens Relay, 1 co, 60 V DC - 3RQ49147BP00
Artikelnummer: 26648126 | Fabrikantnummer: 3RQ49147BP00 | EAN: 4047621124339
Het productnummer van de fabrikant is 3RQ49147BP00. Het EAN nummer is 4047621124339. Het interne artikelnummer is 26648126.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Hoogte | 93 mm |
| Breedte | 6.2 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Type schakelcontact | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Diepte | 84.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 11 - 30 V |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT III |
| Materiaal contact | Zilvertinoxide (AgSnO2) |
| Bedrijfsspanning bij DC | 11 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Relay, 1 co, 24 V DC
Artikelnummer: 26648124
Fabrikantnummer: 3RQ49147BM00
Siemens Relay, 1 co, 24 V DC, hard gold-plated
Artikelnummer: 26648125
Fabrikantnummer: 3RQ49147BM02
Siemens Relay, 1 co, 60 V DC, hard gold-plated
Artikelnummer: 26648127
Fabrikantnummer: 3RQ49147BP02
Siemens Relay, 1 co, 24 V DC, H-0-A
Artikelnummer: 26648128
Fabrikantnummer: 3RQ49147BQ00