Siemens Remote control switch 1no DC24V 25a - 5TT44315
Artikelnummer: 21193819 | Fabrikantnummer: 5TT44315 | EAN: 4001869521343
Omschrijving
Siemens bistabiel relais
Het productnummer van de fabrikant is 5TT44315. Het EAN nummer is 4001869521343. Het interne artikelnummer is 21193819.
Aanvullende informatie
Remote control switch Contact for 25 A Voltage 24 V DC 1 NO Remote control switch SENTRON 5TT4 for applications in residential and commercial buildings as well as for industrial applications. SENTRON switching devices offer convenient and simple mounting a
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Bistabiel relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Handbediening | Ja |
| Functie | Mechanisch, schakelaar |
| Stuurspanningstype 1 | DC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Max. belasting TL-buis (duo-geschakeld) | 2436 VA |
| Stuurspanning 1 | 207 - 253 V |
| Nom. (meet)schakelstroom | 25 A |
| Max. belasting TL-buis | 1624 VA |
| Max. belasting TL-buis (parallel gecompenseerd) | 986 VA |
| Max. gloeilampbelasting | 5500 W |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 25 A |
| Voedingsspanning | 230 - 400 V |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product