Siemens Dompeltemperatuurregelaar rle162 - BPZ:RLE162
Artikelnummer: 20670941 | Fabrikantnummer: BPZ:RLE162 | EAN: 7612914004291
Omschrijving
Siemens dompeltemperatuuropnemer actief
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:RLE162. Het EAN nummer is 7612914004291. Het interne artikelnummer is 20670941.
Aanvullende informatie
DOMPELTEMP.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Regelaar met vaste applicatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP SYNCO 100
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Voedingsspanning | 24 V |
| Met display | Nee |
| Met tijdschakelklok | Nee |
| Hoogte | 152 mm |
| Koppelbaar | Ja |
| Met PC-aansluiting | Nee |
| Ketelregeling | Nee |
| Groepenregeling | Ja |
| Luchtverwarmer | Nee |
| Luchtnaverwarmer | Nee |
| Luchtgordijnregeling | Ja |
| Met buitenvoeler | Nee |
| Luchtkoeler | Nee |
| Aantal digitale ingangen | 1 |
| Met ruimtevoeler | Nee |
| Aantal digitale uitgangen | 1 |
| Aantal pompgroepen | 1 |
| Boilerwisselklepregeling | Nee |
| DIN-railmontage | Nee |
| Luchtbehandelingsregeling | Nee |
| Luchtbevochtiger | Nee |
| Warmtepompregeling | Nee |
| Met aanvoervoeler | Ja |
| Split-unit regeling | Nee |
| Afzuigventilatorregeling | Nee |
| Zelfstandig werkend | Ja |
| Aantal analoge ingangen | 4 |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Klasse temperatuurregelaar | V |
| Zwembadregeling | Ja |
| Communicatiebus | Geen |
| Aantal vloerverwarmingsgroepen | 1 |
| Tapwaterregeling | Ja |
| Aantal menggroepen | 2 |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 2 W |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product