Siemens SYNCO 200 UNI REG RLU202 - BPZ:RLU202
Artikelnummer: 21067457 | Fabrikantnummer: BPZ:RLU202 | EAN: 7612914029973
Omschrijving
Siemens regelaar vrijprogrammeerbaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:RLU202. Het EAN nummer is 7612914029973. Het interne artikelnummer is 21067457.
| Klasse |
Regelaar vrij programmeerbaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP SYNCO 200
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 123 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Aantal digitale uitgangen | 2 |
| Met display | Ja |
| DIN-railmontage | Ja |
| Aantal digitale ingangen | 1 |
| Zelfstandig werkend | Ja |
| Aantal analoge ingangen | 4 |
| Uitbreidbaar | Nee |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Frontmontage | Ja |
| Led indicatie ingangen | Nee |
| Met grondplaat | Nee |
| Led indicatie uitgangen | Nee |
| Standaard applicaties leverbaar | Ja |
| Voedingsspanning | 24 - 24 V |
| Beveiliging lokale bediening | Ja |
| Aantal besturingskanalen | 2 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product