Siemens Synco 200 universele re - BPZ:RLU232
Artikelnummer: 22401797 | Fabrikantnummer: BPZ:RLU232 | EAN: 7612914016195
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:RLU232. Het EAN nummer is 7612914016195. Het interne artikelnummer is 22401797.
| Klasse |
Regelaar vrij programmeerbaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP SYNCO 200
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 176 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Aantal digitale uitgangen | 2 |
| Aantal digitale ingangen | 2 |
| Met display | Ja |
| DIN-railmontage | Ja |
| Zelfstandig werkend | Ja |
| Uitbreidbaar | Nee |
| Aantal analoge ingangen | 5 |
| Aantal analoge uitgangen | 3 |
| Frontmontage | Ja |
| Led indicatie ingangen | Nee |
| Met grondplaat | Nee |
| Led indicatie uitgangen | Nee |
| Standaard applicaties leverbaar | Ja |
| Voedingsspanning | 24 - 24 V |
| Beveiliging lokale bediening | Ja |
| Aantal besturingskanalen | 5 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |