Siemens LSTSCHEID 3LD33480TK51 - 3LD33480TK51
Artikelnummer: 23358378 | Fabrikantnummer: 3LD33480TK51 | EAN: 4001869551449
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens lastscheider
Het productnummer van de fabrikant is 3LD33480TK51. Het EAN nummer is 4001869551449. Het interne artikelnummer is 23358378.
Aanvullende informatie
Load disconnector 3LD3, Iu 40 A Main switch 3-pole Rated operating capacity at AC-23 A at 400 V 18.5 kW floor mounting Basic switch with door coupling Central hole mounting 22.5mm Rotating drive black 66 x 66 mm Switch disconnector SENTRON 3LD3 for the saf
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 36 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 40 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Diepte | 380 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 40 A |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 12 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 36 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 19 kW |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1000 kA |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens LSTSCHEID 3LD33480TK51
Siemens TOEBEHLSP 3LD93406C
Siemens TOEBEHLSP 3LD93406C
Siemens TOEBEHLSP 3LD93406C
Artikelnummer: 23358425
Fabrikantnummer: 3LD93406C
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product