Siemens RUIMTEREGELAAR RCU50.2 - BPZ:RCU50.2
Artikelnummer: 22692858 | Fabrikantnummer: BPZ:RCU50.2 | EAN: 7612914000781
Omschrijving
Siemens regelaar met vaste applicatie
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:RCU50.2. Het EAN nummer is 7612914000781. Het interne artikelnummer is 22692858.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
Ruimte Regelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Breedte | 97 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Kleur | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Met ontvanger | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Hoogte | 114 mm |
| Type voeding | 24 V AC |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | V |
| Geschikt voor verwarming | Nee |
| Geschikt voor koeling | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product