Siemens RUIMTETHERMOST FC RDF600 - S55770-T291
Artikelnummer: 22692860 | Fabrikantnummer: S55770-T291 | EAN: 7612914089700
Omschrijving
Siemens Synco 700 regelaar met vaste applicatie
Het productnummer van de fabrikant is S55770-T291. Het EAN nummer is 7612914089700. Het interne artikelnummer is 22692860.
Aanvullende informatie
Half inbouw ruimtethermostaat voor 2-/4-pijps fan coil units of DX type apparatuur, achtergrondverlichting LCD
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
Ruimte Regelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 86 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Montagewijze | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Type voeding | 230 V AC |
| Met ontvanger | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Hoogte | 86 mm |
| Met display | Ja |
| Diepte | 46 mm |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Max. contactbelasting | 5 A |
| Regelkarakteristiek | PI |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| Differentiewaarde | 0.5 - 6 K |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Meetbereik | 0 - 49 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product