Siemens Ruimte Regelaars Ruimtethermostaat, ac 24 V, vav verwarming en koelsystemen - S55770-T164
Artikelnummer: 24114041 | Fabrikantnummer: S55770-T164 | EAN: 7612914068866
Omschrijving
Ruimtethermostaat, AC 24 V, VAV verwarming en koelsystemen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S55770-T164. Het EAN nummer is 7612914068866. Het interne artikelnummer is 24114041.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
Ruimte Regelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 93 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Montagewijze | Wandgoot |
| Kleur | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Met ontvanger | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Met display | Ja |
| Hoogte | 128 mm |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Type voeding | 24 V AC |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | V |
| Differentiewaarde | 0.5 - 6 K |
| Diepte | 30.8 mm |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Meetbereik | 0 - 49 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Ruimte Regelaars Ruimtethermostaat, ac 24 V, vav verwarming en koelsystemen
Artikelnummer: 24114041
Fabrikantnummer: S55770-T164