Siemens RUIMTETHERMOST RAA31.26 - S55770-T223
Artikelnummer: 22641098 | Fabrikantnummer: S55770-T223 | EAN: 7612914077424
Omschrijving
Siemens ruimtethermostaat
Het productnummer van de fabrikant is S55770-T223. Het EAN nummer is 7612914077424. Het interne artikelnummer is 22641098.
Aanvullende informatie
Ruimtethermostaat met draaiknop, aan/uit schakelaar, LED en extra hulpschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP RUIMTE THERMOSTATEN
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 110 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| RAL-nummer | 9003 |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Bediening | Draai |
| Type voeding | 230 V AC |
| Met ontvanger | Nee |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Breedte | 99 mm |
| Max. spanning contacten | 250 V |
| Met tapwaterschakeling | Ja |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| Max. contactbelasting | 6 A |
| Diepte | 35.3 mm |
| Differentiewaarde | 1 - 1 K |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Model | Aan/Uit |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product