Siemens RUIMTETHERMOSTAAT TRG22 - BPZ:TRG22
Artikelnummer: 22678218 | Fabrikantnummer: BPZ:TRG22 | EAN: 7612914049186
Omschrijving
Siemens ruimtethermostaat, meetbereik -5 - +50°C
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:TRG22. Het EAN nummer is 7612914049186. Het interne artikelnummer is 22678218.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP RUIMTE THERMOSTATEN
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Breedte | 98 mm |
| Hoogte | 135 mm |
| Kleur | Grijs |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Bediening | Draai |
| Max. contactbelasting | 10 A |
| Met ontvanger | Nee |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Diepte | 67 mm |
| Type voeding | Overig |
| Max. spanning contacten | 250 V |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Differentiewaarde | 2 - 2 K |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product