Siemens RUIMTEREGELAAR QMX1.M34H - S55499-D465
Artikelnummer: 23550511 | Fabrikantnummer: S55499-D465 | EAN: 4047625007300
Omschrijving
Siemens opnemer (hvac), toepassingsgebied ruimte
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S55499-D465. Het EAN nummer is 4047625007300. Het interne artikelnummer is 23550511.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
QMX1
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Montagewijze | Overig |
| Diepte | 17 mm |
| RAL-nummer | 9003 |
| Explosieveilig | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Met ontvanger | Nee |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Met display | Ja |
| Type voeding | Overig |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Bediening | Toets |
| Hoogte | 86.2 mm |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Type opnemer | Overig |
| Geschikt voor verwarming | Nee |
| Geschikt voor koeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Breedte | 86.2 mm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product