Siemens Ruimtethermostaat - S55700-P137
Artikelnummer: 23502977 | Fabrikantnummer: S55700-P137
Omschrijving
Siemens ruimtethermostaat
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S55700-P137. Het interne artikelnummer is 23502977.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 120 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Diepte | 70 mm |
| Kleur | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Uitvoering | Aan/uit |
| Verwarmen | Ja |
| Met ontvanger | Nee |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Opnemer extern | Ja |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Hoogte | 106 mm |
| Type voeding | Overig |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Aansluiting | 3-draads |
| Max. contactbelasting | 16 A |
| Max. spanning contacten | 250 V |
| Type opnemer | Overig |
| Geschikt voor koeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Differentiewaarde | 6000 K |
| Meetbereik | 15 t/m 110 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product