Siemens DRKTRNSM S55720-S485 - S55720-S485
Artikelnummer: 24116240 | Fabrikantnummer: S55720-S485 | EAN: 4047625009168
Omschrijving
Siemens druktransmitter
Het productnummer van de fabrikant is S55720-S485. Het EAN nummer is 4047625009168. Het interne artikelnummer is 24116240.
Aanvullende informatie
Drukverschilopnemer voor lucht met I/O extensie DC 0...10 V, 1 x 1250 Pa, Modbus
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Druktransmitter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP SYMARO
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Breedte | 146 mm |
| Voedingsspanning | 24 V |
| Diepte | 60 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Met temperatuurvoeler | Nee |
| Uitgangssignaal | 0-10 V |
| Hoogte | 81.9 mm |
| Draadmaat | Overig |
| Meetbereik | 0 - 1250 Pa |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product