Siemens RMTHRMST S55770-T166 - S55770-T166
Artikelnummer: 24136817 | Fabrikantnummer: S55770-T166 | EAN: 7612914068729
Omschrijving
Siemens ruimtethermostaat
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S55770-T166. Het EAN nummer is 7612914068729. Het interne artikelnummer is 24136817.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
Ruimte Regelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 42 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Diepte | 18 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Met display | Ja |
| Hoogte | 106 mm |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Geschikt voor verwarming | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product