Siemens Safety Position switch with separate actuator, plastic enclosure, 31 M - 3SE52340QV401AE0
Artikelnummer: 23710505 | Fabrikantnummer: 3SE52340QV401AE0 | EAN: 4011209699847
Het productnummer van de fabrikant is 3SE52340QV401AE0. Het EAN nummer is 4011209699847. Het interne artikelnummer is 23710505.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Breedte sensor | 31 mm |
| Gedwongen openend | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 3 A |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Geen |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 2 |
| Lengte sensor | 118 mm |
| Schakelfunctie | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Hoogte van de sensor | 33 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 4 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | 4 A |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 85 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens Eindschakelaar 1M/2V sleutel kunststof 31MM
Artikelnummer: 12081352
Fabrikantnummer: 3SE52320QV40
Siemens Separate actuator
Artikelnummer: 20548999
Fabrikantnummer: 3SE50000AV05
Siemens Bediensleutel standaard 75,6MM
Artikelnummer: 20555441
Fabrikantnummer: 3SE50000AV01
Siemens Bediensleutel horizontaal 47MM
Artikelnummer: 20575058
Fabrikantnummer: 3SE50000AV03
Siemens Bediensleutel vertikaal 63MM
Artikelnummer: 20629691
Fabrikantnummer: 3SE50000AV02
Siemens BEDELEM 3SE5000-0AW11
Artikelnummer: 21161529
Fabrikantnummer: 3SE50000AW11
Siemens Connection Cable with M12 socket 4-pole, 3se52 with M12 connector 4-po
Artikelnummer: 23640593
Fabrikantnummer: 3SX56013SB54
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23710505
Fabrikantnummer: 3SE52340QV401AE0
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.