Siemens VOEDING 6GK55981AA003AA0 - 6GK55981AA003AA0
Artikelnummer: 21289012 | Fabrikantnummer: 6GK55981AA003AA0 | EAN: 4019169854689
Het productnummer van de fabrikant is 6GK55981AA003AA0. Het EAN nummer is 4019169854689. Het interne artikelnummer is 21289012.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Diepte | 140 mm |
| Kortsluitvast | Ja |
| Hoogte | 44 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Vermogensafgifte | 300 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 12.5 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 12.5 A |
| Breedte | 446 mm |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |