Siemens Knevelschakelaar metaal I-O - 3SU10522CN100AA0
Artikelnummer: 21306019 | Fabrikantnummer: 3SU10522CN100AA0 | EAN: 4047621016689
Het productnummer van de fabrikant is 3SU10522CN100AA0. Het EAN nummer is 4047621016689. Het interne artikelnummer is 21306019.
Illuminable selector switch, 22 mm, round, metal shiny, black, Selector switch long, 3 switch positions I-O
| Klasse |
Keuzeschakelaar frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Terugverend | Ja |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Kleur signaallampkapje | Overig |
| Kleur frontrand | Overig |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Aantal schakelstanden | 3 |
| Hoogte opening | 28.8 mm |
| Breedte opening | 44.8 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP67/IP69K |
| Met frontrand | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens Contactelement 1NC schroef
Artikelnummer: 20391815
Fabrikantnummer: 3SU14001AA101CA0
Siemens Contactelement 1no schroef
Artikelnummer: 20391816
Fabrikantnummer: 3SU14001AA101BA0
Siemens Montagehouder metaal geschikt voor alle uitvoeringen
Artikelnummer: 20391817
Fabrikantnummer: 3SU15500AA100AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368692
Fabrikantnummer: 3SU19000AC810AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368629
Fabrikantnummer: 3SU19000AC160AA0
Siemens Contact module 2NC
Artikelnummer: 21137491
Fabrikantnummer: 3SU14001AA101EA0
Siemens Contact module 2no
Artikelnummer: 21137486
Fabrikantnummer: 3SU14001AA101DA0