Siemens Semiconductor Contactor, 1-pole, 51/20 A ac/40 °C 48-460 V/110-230 V A - 3RF33201AA24
Artikelnummer: 26669374 | Fabrikantnummer: 3RF33201AA24 | EAN: 4047621115764
Het productnummer van de fabrikant is 3RF33201AA24. Het EAN nummer is 4047621115764. Het interne artikelnummer is 26669374.
| Klasse |
Solid-staterelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 95 mm |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Aantal fasen | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Diepte | 121 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1 | 20 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 20 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 48 - 460 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 48 - 460 V |
| Categorieën |
Magneetschakelaar
Industrieel |
Siemens Sitor fuse smeltpatroon (mes) NH000 bovenkenmelder 20a
Artikelnummer: 20339861
Fabrikantnummer: 3NE18140
Siemens 3na smeltpatroon (mes) NH000 combikenmelder 20a
Artikelnummer: 12768118
Fabrikantnummer: 3NA6807
Siemens Neozed zekering 20a 400V GL D02
Artikelnummer: 10370503
Fabrikantnummer: 5SE2320
Siemens Silized fuse link GR D02 25a
Artikelnummer: 20543434
Fabrikantnummer: 5SE1325
Siemens Sitor cylindrische zekering ar 50 A 690 V ac/800V DC
Artikelnummer: 20486635
Fabrikantnummer: 3NC1450
Siemens Magneetschakelaar ac3 schroefaansluiting
Artikelnummer: 20378672
Fabrikantnummer: 3RF29003PA88
Siemens Diazed Fuse link frame size dii in=20 A un=500 V ac/440 V DC
Artikelnummer: 23225448
Fabrikantnummer: 5SB2711
Siemens Sentron, cylindrical fuse link, 22x58 MM, 16 A, GG, un ac: 690 V
Artikelnummer: 23384677
Fabrikantnummer: 3NW62051
Siemens Sentron, cylindrical fuse, 14 X 51 MM, 16 A, GG, un ac: 690 V
Artikelnummer: 23384680
Fabrikantnummer: 3NW61051
Siemens Sitor Fuse link, with blade contacts, NH000, in: 20 A, GR, un ac: 690
Artikelnummer: 26544258
Fabrikantnummer: 3NE88140MK
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 26669374
Fabrikantnummer: 3RF33201AA24