Siemens Semiconductor Relay 3RF2, 1-phase, W=22.5 MM, 90 A 48-460 V/4-30 V DC - 3RF21903AA44
Artikelnummer: 23710403 | Fabrikantnummer: 3RF21903AA44 | EAN: 4011209632752
Het productnummer van de fabrikant is 3RF21903AA44. Het EAN nummer is 4011209632752. Het interne artikelnummer is 23710403.
| Klasse |
Solid-staterelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Type stuurspanning | DC |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Aantal fasen | 1 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Diepte | 48 mm |
| Hoogte | 85 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1 | 90 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 4 - 30 V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 88 A |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 48 - 460 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 48 - 460 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20377940
Fabrikantnummer: 3RF29000EA18
Siemens Load Monitoring current range 90 A 400-600 V/24 V ac/DC
Artikelnummer: 23659615
Fabrikantnummer: 3RF29900GA16
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23710403
Fabrikantnummer: 3RF21903AA44