Siemens Semiconductor Relay 3RF2, 1-phase, W=45 MM, 50 A 48-600 V/110-230 V ac - 3RF20501AA26
Artikelnummer: 23710406 | Fabrikantnummer: 3RF20501AA26 | EAN: 4011209575899
Het productnummer van de fabrikant is 3RF20501AA26. Het EAN nummer is 4011209575899. Het interne artikelnummer is 23710406.
| Klasse |
Solid-staterelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Aantal fasen | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Diepte | 48 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 58 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1 | 50 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 50 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 48 - 600 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 48 - 600 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23710406
Fabrikantnummer: 3RF20501AA26