Siemens SENSORP.PT1000 EZU10-2615 - S55845-Z229
Artikelnummer: 23594945 | Fabrikantnummer: S55845-Z229 | EAN: 4047625006761
Omschrijving
Siemens dompeltemperatuuropnemer
Het productnummer van de fabrikant is S55845-Z229. Het EAN nummer is 4047625006761. Het interne artikelnummer is 23594945.
Aanvullende informatie
Paar temperatuursensoren Pt1000, lengte 26,5 mm, ø 5,2 mm, type DS, met schroefconnector M10 × 1, kabellengte 1,5 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Opnemer (HVAC)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP CO-CV/AC INSTALLATIES
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Explosieveilig | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Kabellengte | 1.5 m |
| Draadloos | Nee |
| Met behuizing | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 10 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 mA ... 20 mA | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 5 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 2 V ... 10 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 4 mA ... 20 mA | 0 |
| Vaste kabel aan opnemer | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Standby drukknop | Nee |
| Opnemertype | PT1000 |
| Relatieve luchtvochtigheid meting | Nee |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MP (multi point) | Nee |
| Dauwpuntmeting | Nee |
| VOC meting | Nee |
| Temperatuurmeting actief | Nee |
| Enthalpie meting | Nee |
| Fijnstof meting (PM) | Nee |
| Absolute luchtvochtigheid meting | Nee |
| LoRa technologie | Nee |
| Potmeter met bedieningsknop | Nee |
| Gemiddelde temperatuurmeting | Nee |
| Materiaal element | Roestvaststaal (RVS) |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Temperatuurmeting passief | Ja |
| Aantal uitgangssignalen | 0 |
| Wi-Fi-Compatible | Nee |
| Kooldioxide (CO2) meting | Nee |
| Temperatuurmeetbereik | 0 - 150 °C |
| Diameter opnemerelement | 5.2 mm |
| Insteeklengte | 26.5 mm |
| Opnemerlengte | 26.5 mm |
| Categorieën |
Regelaars ventilatie utiliteit
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product