Siemens Centron CYL.zekeringhouder 3P+N 10x38mm - 3NW7063
Artikelnummer: 22350220 | Fabrikantnummer: 3NW7063 | EAN: 4001869315638
Het productnummer van de fabrikant is 3NW7063. Het EAN nummer is 4001869315638. Het interne artikelnummer is 22350220.
| Klasse |
Houder voor cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 4 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Afsluitbaar | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Inbouwdiepte | 64 mm |
| Met verklikker | Nee |
| Nom. spanning | 690 V |
| Voor zekeringsgrootte | 10x38 mm |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Siemens Hulpcontact V.CYL.zekeringhouder 10x38/8x32mm
Artikelnummer: 20433751
Fabrikantnummer: 3NW7903