Siemens Sentron mid measuring device 7KT pac1600 LCD L-L: 400 V L-N: 230 V 8 - 7KT16660EE000EE0
Artikelnummer: 23885189 | Fabrikantnummer: 7KT16660EE000EE0 | EAN: 4001869573168
Het productnummer van de fabrikant is 7KT16660EE000EE0. Het EAN nummer is 4001869573168. Het interne artikelnummer is 23885189.
| Klasse |
Elektriciteitsmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Ja |
| Goedkeuring | Measuring Instruments Directive |
| Terugloopblokkering | Ja |
| Tariefuitvoering | Dubbeltarief |
| Pooltype | Drieleider/vierleider |
| Energiesoort | Werk- en blindvermogen |
| Geschikt voor | Afname/levering |
| Max. stroom (Imax) | 80 A |
| Nom. stroom (In) | 80 A |
| Met vergrendelcode | Ja |
| Uitvoering van de interface | Modbus |
| Impulssnelheid | 1 - 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Aantal posities totaal (telwerk) | 10 |
| Nom. spanning (Un) N-L | 187 - 264 V |
| Nom. spanning (Un) L-L | 323 - 456 V |
| Model | Directe meting |
| Categorieën |
Kwh meter
Componenten Groepenkasten |
Siemens Pac RS485 module
Artikelnummer: 12087619
Fabrikantnummer: 7KM93000AM000AA0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23885189
Fabrikantnummer: 7KT16660EE000EE0