Siemens Sentron, switch disconnector 3LD5 ul, emergency off switch, 4-pole, ap - 3LD54200TL13
Artikelnummer: 23659369 | Fabrikantnummer: 3LD54200TL13 | EAN: 4001869575810
Het productnummer van de fabrikant is 3LD54200TL13. Het EAN nummer is 4001869575810. Het interne artikelnummer is 23659369.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Diepte | 93 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Breedte | 151 mm |
| Hoogte | 178 mm |
| Kleur bedieningselement | Rood |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 100 A |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 45 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 100 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 4000 kA |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Auxiliary switch
Artikelnummer: 20784816
Fabrikantnummer: 3LD92005BF
Siemens Inscription labels
Artikelnummer: 20784875
Fabrikantnummer: 3LD92864A
Siemens Neutral conductor/pe terminal
Artikelnummer: 22350192
Fabrikantnummer: 3LD92402B
Siemens TOEBEHLSP 3LD93406B
Artikelnummer: 23358424
Fabrikantnummer: 3LD93406B
Siemens TOEBEHLSP 3LD93406C
Artikelnummer: 23358425
Fabrikantnummer: 3LD93406C
Siemens Neutral Conductor, leading switch-on for front mounting, accessory
Artikelnummer: 23659396
Fabrikantnummer: 3LD92400B
Siemens N Switching contact leading, floor mounting, accessory for 3LD3 switch
Artikelnummer: 23659408
Fabrikantnummer: 3LD93400C
Siemens N Switching contact leading, front mounting, accessory for 3LD3 switch
Artikelnummer: 23659409
Fabrikantnummer: 3LD93400B
Siemens N Through-type terminal, floor mounting, accessory for 3LD3 switch dis
Artikelnummer: 23659411
Fabrikantnummer: 3LD93402C
Siemens Pe Through-type terminal, front mounting, accessory for 3LD3 switch di
Artikelnummer: 23659414
Fabrikantnummer: 3LD93403B
Siemens Rotary Operator, red/yellow 66x66 MM, front mounting, center-hole moun
Artikelnummer: 23659421
Fabrikantnummer: 3LD93443C
Siemens Door-Coupling rotary operating mechanism, red/yellow 48x48 MM, front M
Artikelnummer: 23659423
Fabrikantnummer: 3LD93435CA
Siemens Door-Coupling rotary operating mechanism, red/yellow 66x66 MM, front M
Artikelnummer: 23659426
Fabrikantnummer: 3LD93443CA
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23659369
Fabrikantnummer: 3LD54200TL13