Siemens Sentron, switch disconnector 3LD5 ul, main control switch, 3-pole, app - 3LD50200TK11
Artikelnummer: 23659359 | Fabrikantnummer: 3LD50200TK11 | EAN: 4001869575704
Het productnummer van de fabrikant is 3LD50200TK11. Het EAN nummer is 4001869575704. Het interne artikelnummer is 23659359.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 60 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Hoogte | 96 mm |
| Diepte | 59 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 32 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 15 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 32 A |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 32 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1260 kA |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Tekstplaatje duits / engel
Artikelnummer: 12601714
Fabrikantnummer: 3LD92861A
Siemens Hulpcontact 1no/1NC frontm voor 3LD2
Artikelnummer: 20718617
Fabrikantnummer: 3LD92005B
Siemens Auxiliary switch
Artikelnummer: 20784816
Fabrikantnummer: 3LD92005BF
Siemens Inscription labels
Artikelnummer: 20784875
Fabrikantnummer: 3LD92864A
Siemens N-contact bodemm 63a
Artikelnummer: 20745126
Fabrikantnummer: 3LD92500BA
Siemens Neutral conductor/pe terminal
Artikelnummer: 22350196
Fabrikantnummer: 3LD92502BA
Siemens TOEBEHLSP 3LD93406B
Artikelnummer: 23358424
Fabrikantnummer: 3LD93406B
Siemens TOEBEHLSP 3LD93406C
Artikelnummer: 23358425
Fabrikantnummer: 3LD93406C
Siemens N Switching contact leading, floor mounting, accessory for 3LD3 switch
Artikelnummer: 23659408
Fabrikantnummer: 3LD93400C
Siemens N Switching contact leading, front mounting, accessory for 3LD3 switch
Artikelnummer: 23659409
Fabrikantnummer: 3LD93400B
Siemens N Through-type terminal, floor mounting, accessory for 3LD3 switch dis
Artikelnummer: 23659411
Fabrikantnummer: 3LD93402C
Siemens Terminal Cover, for 3-pole, accessory for 3LD3 switch disconnectors
Artikelnummer: 23659415
Fabrikantnummer: 3LD93410A
Siemens Terminal Cover, for 1-pole, accessory for 3LD3 switch disconnectors
Artikelnummer: 23659419
Fabrikantnummer: 3LD93412A
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23659359
Fabrikantnummer: 3LD50200TK11