Siemens DRUKOPNEMER QBE2104-P10U - S55720-S314
Artikelnummer: 20999651 | Fabrikantnummer: S55720-S314 | EAN: 7612914100160
Omschrijving
Siemens HVAC QBE2104 druktransmitter, (bxdxh) 24x68x68mm, druk -1 - +9bar, uitgangssignaal 4 - 20mA, voedingsspanning 9 - 32Vdc, beschermingsgraad (IP) 67, binnendraad flare (UNF), aansluitmaat (inch) 7/16" - 20 UNF, elektrische aansluiting overig, geschikt voor ammoniak, geschikt voor gassen,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S55720-S314. Het EAN nummer is 7612914100160. Het interne artikelnummer is 20999651.
| Klasse |
Druktransmitter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP SYMARO
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Materiaal behuizing | Roestvaststaal (RVS) |
| Hoogte | 24 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Breedte | 24 mm |
| Kabellengte | 1.5 m |
| Afleesbaar | Nee |
| Diepte | 68 mm |
| Met temperatuurvoeler | Nee |
| Geschikt voor water | Ja |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA |
| Geschikt voor lucht | Ja |
| Geschikt voor olie | Ja |
| Geschikt voor stoom | Ja |
| Geschikt voor gassen | Nee |
| Aansluiting | Binnendraad metrisch |
| Elektrische aansluiting | Kabelwartel |
| Geschikt voor glycol | Ja |
| Meetelement | Piëzo |
| Geschikt voor ammoniak | Ja |
| Max. overdruk | 2700 kPa |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.3 |
| Draadmaat | 1/2" |
| Voedingsspanning | 33 V |
| Meetbereik | -100 - 900 Pa |
| Mediumtemperatuur (continu) | -40 - 135 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product