Siemens Signal Converter loop power isolator, 1-channel on: 4-20 ma off: 4-20 - 3RS70201ET00
Artikelnummer: 23659832 | Fabrikantnummer: 3RS70201ET00 | EAN: 4047621001166
Het productnummer van de fabrikant is 3RS70201ET00. Het EAN nummer is 4047621001166. Het interne artikelnummer is 23659832.
| Klasse |
Scheidingsversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 93 mm |
| Breedte | 6.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat |
| Aantal kanalen | 1 |
| Diepte | 71 mm |
| Storingsmelduitgang | Nee |
| Galvanische scheiding tussen ingang en uitgang | Ja |
| Galvanische scheiding tussen ingangen | Nee |
| Galvanische scheiding tussen uitgang naar uitgang | Nee |
| Montagewijze | Snapbevestiging draagrail |
| Galvanische scheiding tussen voedingsspanning en alle andere stroomcircuits | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 60 °C |
| Temperatuurdrift | 0.015 %/K |
| Last | 1000 - 1000 Ohm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens Connecting comb 2-pole
Artikelnummer: 22350392
Fabrikantnummer: 3RQ39010A
Siemens Connecting comb 8-pole
Artikelnummer: 22350393
Fabrikantnummer: 3RQ39010C
Siemens Connecting comb 16-pole
Artikelnummer: 22350394
Fabrikantnummer: 3RQ39010D
Siemens Connecting Comb 4-pole
Artikelnummer: 22619907
Fabrikantnummer: 3RQ39010B
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23659832
Fabrikantnummer: 3RS70201ET00