Siemens Simatic Et 200BL ai 8xi 2-/4-wire pu 1 - 6ES71348GF000AN0
Artikelnummer: 26715627 | Fabrikantnummer: 6ES71348GF000AN0 | EAN: 4034106036478
Omschrijving
SIMATIC ET 200BL AI 8xI 2-/4-wire PU 1
Het productnummer van de fabrikant is 6ES71348GF000AN0. Het EAN nummer is 4034106036478. Het interne artikelnummer is 26715627.
Aanvullende informatie
SIMATIC ET 200BL, analog input module, AI 8xI 2/4-wire, module diagnostics, 16 bit packing unit: 1 unit, color code CC01 With SIMATIC ET 200BL, Siemens offers you a reliable automation solution at an attractive price. The interface module with integrated R
Specificaties
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 15 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Diepte | 74 mm |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Aantal analoge ingangen | 8 |
| Hoogte | 117 mm |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Ingangssignaal configureerbaar | Ja |
| Ingang, thermo-element | Nee |
| Configureerbare analoge ingangen | Ja |
| Ingang, stroom | Ja |
| Ingang, weerstand | Nee |
| Ingang, weerstandsthermometer | Nee |
| Ingang, spanning | Nee |
| Analoge ingangen, resolutie | 16 Bit |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 28.8 V |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Simatic Et 200BL ai 8xi 2-/4-wire pu 1
Artikelnummer: 26715627
Fabrikantnummer: 6ES71348GF000AN0