Siemens Simatic Et 200BL aq 4xi pu 1 - 6ES71358GD000AN0
Artikelnummer: 26715628 | Fabrikantnummer: 6ES71358GD000AN0 | EAN: 4034106036485
Omschrijving
SIMATIC ET 200BL AQ 4xI PU 1
Het productnummer van de fabrikant is 6ES71358GD000AN0. Het EAN nummer is 4034106036485. Het interne artikelnummer is 26715628.
Aanvullende informatie
SIMATIC ET 200BL, analog output module, AQ 4xI, module diagnostics, 16 bit, packing unit: 1 unit, color code CC00 With SIMATIC ET 200BL, Siemens offers you a reliable automation solution at an attractive price. The interface module with integrated RJ45 con
Specificaties
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 15 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Diepte | 74 mm |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Hoogte | 117 mm |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Aantal analoge uitgangen | 4 |
| Uitgangssignaal configureerbaar | Ja |
| Uitgang, spanning | Nee |
| Configureerbare analoge uitgangen | Ja |
| Uitgang, stroom | Ja |
| Analoge uitgangen, resolutie | 16 Bit |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 28.8 V |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product