Siemens Simatic PC, - 6ES79000AA000XA0
Artikelnummer: 22352076 | Fabrikantnummer: 6ES79000AA000XA0 | EAN: 4019169038362
Het productnummer van de fabrikant is 6ES79000AA000XA0. Het EAN nummer is 4019169038362. Het interne artikelnummer is 22352076.
| Klasse |
Aansluitleiding
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Aantal aders | 3 |
| Lengte | 3 m |
| Mantelkleur | Zwart |
| Gespiraliseerde kabel | Nee |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Nee |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Aansluiting 2 | Overig |
| Nom. spanning | 110 - 230 V |
| Temperatuurbestendigheid | -10 - 50 °C |
| Categorieën |
Draden en snoeren
Draad en kabel |
Siemens VOEDING 6GK55981AA003AA0
Artikelnummer: 21289012
Fabrikantnummer: 6GK55981AA003AA0