Siemens Simotion D410-2 DP/PN - 6AU14102AD000AA0
Artikelnummer: 26706099 | Fabrikantnummer: 6AU14102AD000AA0 | EAN: 4025515730446
Omschrijving
SIMOTION D410-2 DP/PN
Het productnummer van de fabrikant is 6AU14102AD000AA0. Het EAN nummer is 4025515730446. Het interne artikelnummer is 26706099.
Aanvullende informatie
SIMOTION Drive-based Control Unit D410-2 DP/PN; programmable single-axis motion controller with multi-axis option; interfaces: 5 DI, 8 DI/DO, 3 F-DI, 1 F-DO, 1 AI, 1 encoder, 1 DRIVE-CLiQ, 1 PROFIBUS, 2 PROFINET ports, 1 ethernet Note: requires at least SC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
PLC basiseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Met display | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Breedte | 73 mm |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 1 |
| Aantal digitale uitgangen | 1 |
| Aantal analoge ingangen | 1 |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Geheugentype | RAM |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 1 |
| Max. aantal schakelklokken | 0 |
| Diepte | 74.4 mm |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 28.8 V |
| Aantal digitale ingangen | 11 |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Model | Compact |
| Hoogte | 190.7 mm |
| Geheugenomvang | 122 kByte |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product