Siemens Sinamics G220 clean power, 3ac 380...415/440...500V, 37KW/50HP, ip55 / - 6SL41132JQ242AF0
Artikelnummer: 26537847 | Fabrikantnummer: 6SL41132JQ242AF0 | EAN: 4034106473211
Omschrijving
SINAMICS G220 Clean Power, 3AC 380...415/440...500V, 37kW/50hp, IP55 /
Het productnummer van de fabrikant is 6SL41132JQ242AF0. Het EAN nummer is 4034106473211. Het interne artikelnummer is 26537847.
Aanvullende informatie
SINAMICS G220 Clean Power 380-500 V 3AC + 10/-20% 47-63 Hz power low overload: 37 kW 150% 3 s, 110% 57 s power high overload: 30 kW 200% 3 s, 150% 57 s 650x 270x 283 (HxWxD) frame size: FSD2 degree of protection IP55 / UL type 12 safety SIL3 coating 3C2 wi
Specificaties
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Breedte | 270 mm |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Aantal digitale uitgangen | 4 |
| Aantal digitale ingangen | 6 |
| Hoogte | 650 mm |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Geïntegreerde remchopper | Nee |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Ja |
| Met PC-aansluiting | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 1 |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Ja |
| Aantal analoge uitgangen | 1 |
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | -20 % |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Max. uitgangsfrequentie | 550 Hz |
| Aantal interfaces PROFINET | 1 |
| Diepte | 283 mm |
| Netspanning | 380 - 415 V |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 77 A |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | -6 % |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Sinamics G220 clean power, 3ac 380...415/440...500V, 37KW/50HP, ip55 /
Artikelnummer: 26537847
Fabrikantnummer: 6SL41132JQ242AF0