Siemens TBH 6SL3225-0BE31-5UA0 - 6SL32250BE315UA0
Artikelnummer: 22692634 | Fabrikantnummer: 6SL32250BE315UA0 | EAN: 4019169457903
Omschrijving
Siemens toebehoren frequentieregelaar
Het productnummer van de fabrikant is 6SL32250BE315UA0. Het EAN nummer is 4019169457903. Het interne artikelnummer is 22692634.
Aanvullende informatie
SINAMICS G120 POWER MODULE PM250 WITHOUT FILTER POSSIBILITY OF REGENERATION 3AC380-480V +10/-10% 47-63HZ OUTPUT HIGH OVERLOAD: 15KW FOR 200% 3S,150% 57S,100% 240S AMBIENT TEMP 0 TO +50 DEG C OUTPUT LIGHT OVERLOAD: 18,5KW FOR 150% 3S,110% 57S,100% 240S AMBI
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 275 mm |
| Diepte | 204 mm |
| Geïntegreerde remchopper | Nee |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 5 % |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Nee |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Ja |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | -10 % |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Nee |
| Hoogte | 419 mm |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 38 A |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 15 kW |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 18.5 kW |
| Max. uitgangsfrequentie | 550 Hz |
| Netspanning | 380 - 480 V |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product