Siemens Sinamics PM250D-ip65-FSC-A-400V 5,5 KW - 6SL35250PE255AA1
Artikelnummer: 20381848 | Fabrikantnummer: 6SL35250PE255AA1 | EAN: 4019169458627
Het productnummer van de fabrikant is 6SL35250PE255AA1. Het EAN nummer is 4019169458627. Het interne artikelnummer is 20381848.
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 210 mm |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Nee |
| Geïntegreerde remchopper | Ja |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Ja |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 10 % |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | -10 % |
| Diepte | 220 mm |
| Breedte | 445 mm |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 5.5 kW |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 5.5 kW |
| Max. uitgangsfrequentie | 650 Hz |
| Netspanning | 380 - 500 V |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 13.2 A |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 20381848
Fabrikantnummer: 6SL35250PE255AA1