Siemens Siplus logo! power 24V 2.5 A - 6AG13326SB007AY0
Artikelnummer: 22351191 | Fabrikantnummer: 6AG13326SB007AY0 | EAN: 4047618087210
Omschrijving
Power supply SIPLUS LOGO!Power, single-phase 24 V DC/2.5 A
Het productnummer van de fabrikant is 6AG13326SB007AY0. Het EAN nummer is 4047618087210. Het interne artikelnummer is 22351191.
Aanvullende informatie
SIPLUS LOGO! power 24 V 2.5 A based on 6EP3332-6SB00-0AY0 with conformal coating, -40…+70 °C, start up -25 °C, stabilized power supply input: 100-240 V AC output: 24 V DC/ 2.5 A The SIPLUS extreme version protects the automation components against harsh en
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Breedte | 54 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Inbouwbreedte | 54 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Diepte | 53 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Inbouwhoogte | 130 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 2.5 A |
| Vermogensafgifte | 60 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 2.5 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 240 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 100 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product