Siemens Siplus PS psu2600 24V/5a TX rail input: 110 V DC, output: 24 V DC/5 A, - 6AG23330SB004AY0
Artikelnummer: 26627197 | Fabrikantnummer: 6AG23330SB004AY0 | EAN: 4047618098025
Omschrijving
SIPLUS PS PSU2600 24V/5A TX rail input: 110 V DC, output: 24 V DC/5 A,
Het productnummer van de fabrikant is 6AG23330SB004AY0. Het EAN nummer is 4047618098025. Het interne artikelnummer is 26627197.
Aanvullende informatie
SIPLUS PS PSU2600 24V/5A TX rail input: 110 V DC, output: 24 V DC/5 A, -40…+70 °C, OT4 with ST1/2 (+85 °C for 10 minutes), The SIPLUS extreme version protects the automation components against harsh environmental conditions, such as particularly high and l
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 42 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Vermogensafgifte | 120 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Inbouwhoogte | 225 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Inbouwbreedte | 42 mm |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 110 - 110 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Siplus PS psu2600 24V/5a TX rail input: 110 V DC, output: 24 V DC/5 A,
Artikelnummer: 26627197
Fabrikantnummer: 6AG23330SB004AY0