Siemens Siplus PS psu300s 5a based on 6ep1433-2ba20 with conformal coating, -4 - 6AG14332BA207AA0
Artikelnummer: 22351205 | Fabrikantnummer: 6AG14332BA207AA0 | EAN: 4047618085919
Omschrijving
SIPLUS PS PSU300S 5A based on 6EP1433-2BA20 with conformal coating, -4
Het productnummer van de fabrikant is 6AG14332BA207AA0. Het EAN nummer is 4047618085919. Het interne artikelnummer is 22351205.
Aanvullende informatie
SIPLUS PS PSU300S 5A based on 6EP1433-2BA20 with conformal coating, -40…+70 °C, start up -25 °C, stabilized power supply input: 400-500 V 3 AC output: 24 V DC/5 A The SIPLUS extreme version protects the automation components against harsh environmental con
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 50 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Inbouwbreedte | 50 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Vermogensafgifte | 120 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Inbouwhoogte | 225 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 400 - 400 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 500 - 500 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Siplus PS psu300s 5a based on 6ep1433-2ba20 with conformal coating, -4
Artikelnummer: 22351205
Fabrikantnummer: 6AG14332BA207AA0